Osta
pilet
Tagasi

Lisaks Velvetile võitis Aasta Disainiagentuuri tiitli ka disainibüroo BOND

Kuldmuna korraldustiim otsustas tänavu anda välja kaks Aasta Disainiagentuuri auhinda – lisaks Velvetile pälvis selle tiitli ka disainibüroo BOND.

Punktisummaga võitis Aasta Disainiagentuuri tiitli Velvet, kes on kindlasti Eesti üks tugevamaid disainiagentuure, aga Kuldmuna soovib tunnustada ka BONDi, kes said muljetavaldava tulemuse kahe kulla ja ühe hõbeda näol.  

„Tunnistan, et disainikategoorias jäid aasta agentuuri arvutustest välja BOND-i teenitud eripunktid kuldade eest. Otsustasime, et nii Velvet (kes sai koguarvestuses kõrgeimad punktid) kui ka BOND (kes sai lisaks kõrgetele punktidele koguarvestuses lisaks eripunkte kahe kulla eest), väärivad mõlemad Aasta Disainiagentuuri tiitlit,“ selgitas Kuldmuna peakorraldaja, Turundajate Liidu (TULI) juht Maarit Mäeveer

„Žüriijuhi ja Kuldmuna korraldustiimi eriotsusega antakse 2020. aastal auhind mõlemale,“ ütles Mäeveer.  


BOND võitis Kuldmunal disainikategoorias ühe kulla North Star Film Alliance’ile tehtud brändingu ja teise trükiste eest ning hõbeda tüpograafia eest.  


NSFA on Eesti, Läti ja Soome koostöös sündinud ettevõtmine, mille eesmärgiks on promoda siinset piirkonda kui tipptasemel filmi-, produktsiooni- ja kaasnevate teenuste pakkujat.  

Soome staarkoka Kape Aihineni köögitarvikute seeria Kape x Martinex pakenditega jõudis BOND Kuldmunal disainikategoorias ka finaali:


Lisaks jõudis BONDi enda koduleht finaali digitaalse reklaami kategoorias:

Reklaamikategoorias jõudis BOND finaali NSFA-le tehtud reklaamtekstidega:


2009. aastal Helsingist alguse saanud, rahvusvaheliselt auhinnatud BOND avas oma Tallinna stuudio mõned aastad tagasi. Globaalse haardega BOND-il on praegu stuudiod lisaks Tallinnale ja Helsingile ka Dubais, Londonis ning sellest aastast ka San Franciscos.

Tutvu kõigi võidutöödega: Kuldmuna 2020.

Loe Disainikeskuse blogist intervjuud BOND-i Tallinna stuudio juhataja, strateegi ja Partneri Nils Kajanderiga.

Kuldmuna korraldab Turundajate Liit (TULI). Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest.

Silja Oja, TULI