Kuldmuna piletid on tänasest müügis!
Reklaami- ja turundusstaarid näitavad oma loovuse jalajälge 6. märtsil Kultuurikatlas. Just seal jagatakse 28. korda välja Kuldmunad aasta parimatele töödele.
Tänavu saab pidu jälgida kahes eri saalis: peasaalis ja Katelde saalis. Mõlema saali pääse maksab sama palju ning saad ise valida, kas tahad peasaalis hoolikalt auhindade jagamist jälgida või Katelde saalis vabamat melu nautida.
Kuldmuna peo ajakava
Uksed avatakse kell 18.00. Sea oma jalad selleks ajaks Kultuurikatlasse
Loovuse jalajälg lüüakse lauale kell 19.00. Siis hakatakse auhindu jagama.
Järelpidu ajab jalajäljed tantsule kell 23.00
Dresscode
Seekordseks teemaks on “ära ole tapeet!” Ehk sul on täiesti vabad käed, kuidas oma loovust teistele näidata. Põhiline, et sa ei oleks tavaliselt riides, et sa ei oleks rõivis nagu teised.
Paradoksaalsel kombel oleksid sa kõige vähem tapeet, kui sa mähiksid end tapeeti ja saabuksid nii peole. Aga kui kõik tulevad tapeedina, muutuks see jällegi tapeediks… Tundub segane? Ei ole. Tee midagi põnevat, eristu!
Tule ja tähistame koos Eesti legendaarseimat loovuskonkurssi!
Turundajate Liidu liikmetele on pilet 90 eurot pluss käibemaks, teistele 110 eurot pluss käibemaks. Hinnale lisandub Piletitasku teenustasu 0,9 eurot. Arvega ostjad, kirjutage palun info@piletitasku.ee.
Kuldmuna toetavad: Taevas Ogilvy, Maag, Alexela, Workland, Delfi, Radiustech, JCDecaux, Omniva, Kultuurikatel, Saku, Nope, Verston, United Stage, Viru Keskus, BYD, Tridens.
Süüa-juua pakuvad Tridens, Saku, Maag ja Nope.
Autor: Siim Kera, TULI