02.04.2024

TULE PEOLE! Kuldmuna piletid on tänasest müügis

Reklaami- ja turundusvaldkond koguneb 19. aprillil T1 kaubanduskeskusesse, et tähistada rõõmu, mõnu ja elevusega järjekordset Kuldmuna! Täpselt kuu aja pärast toimuva ürituse piletid on tänasest müügil!

Kuldmuna pidu toimub 19. aprillil. Visuaal: Optimist
Osta pilet

Peol harutame lahti loometöö aluseks olevad kliendi-, agentuuri- ja tiimisuhted ning muidugi jagame parimatele Kuldmunad pihku. Sündmust juhivad suurepärase suuvärgiga šarmikad õhtujuhid, kelle teeme teatavaks nädal enne pidu!

  • Uksed avatakse ning suurem suhtemöll hakkab kell 18.00.

  • Kauaoodatud Kuldmunade jagamine algab kell 19.00.

  • Pärastpidu (ehk järelpidu) saab avapaugu kell 23.00.

Tervitussuupistetega kostitab külalisi Tervise Catering. Joogid asetab lauale Tridens ja Saku. Avatud on baarid. Tule ja tähistame koos Eesti legendaarseimat loovuskonkurssi!

Turundajate Liidu liikmetele on pilet 90 eurot, teistele 110. Hinnale lisandub käibemaks, lõpphind kuvatakse piletit ostes. Arvega ostjad, kirjutage palun .

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas Ogilvy, JCDecaux, WIP, Delfi Meedia, Piletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Kõik uudised