16.04.2024

Tähtis teada: kuidas sel aastal Kuldmunal süüa saab?

Iga Kuldmuna pidu on erinev: mõnikord on toidupoolis hinna sees, teinekord peab suutäie soetama reklaamitööstusest teenitud krõbiseva eest.

Kuldmuna pidu toimub 19. aprillil. Visuaal: Optimist

Enne sündmust saab erinevaid seksikaid snäkke, kuid hiljem peab iga piduline endale toidu ise muretsema. Peo kahe vaatuse vahel on pea tunnine paus, mille jooksul saab juba võidetud munadega pilte teha, laulda Range Roveris karaoket ning seada sammud T1 kolmandalt korruselt neljandale. Just seal on T1 restoranid, mis pakuvad Kuldmuna külalistele maitseelamusi.

Kuldmuna ajal on avatud: Monk, Tokumaru, POMO & KimiJimi, PELM, RIBI ja Claudz resto. Nii mõnigi restoran on Kuldmuna jaoks loonud spetsiaalse menüü. Näiteks Tokumarust saab suhu pista onigiri, shoyu rameni ja palju muud. POMO & KimiJimi toovad lauale muuhulgas tapasid ja Vietnami kevadrulle. Kogu menüü leiad siit.

Toitu saab juba praegu ette tellida, kuid sel juhul arvesta, et paus on vahemikus 20.00-21.00. Kell 21 algab teine vaatus ning ootame selleks ajaks kõiki saali tagasi.

Kus on süüa, seal on ka juua. Baarides voolab vein ojadena ning mekkida saab kokteile nagu Sex on a Budget, Sex in the Sky, Sex on a Pitch jne.

Kuldmuna toimub 19. aprillil T1 keskuse kolmandal korrusel. Sissepääs peole on kolmanda korruse keskmisest aatriumist.

Osta Kuldmuna pilet

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised