11.03.2024

SINU VÕIMALUS! Taeva Pesamuna võitjat ootab ees Cannes’i loovusfestival

Nagu mullugi, sõidab Taeva Pesamuna võitja juunis Prantsusmaale, kus saab esindada Eestit Cannes’i loovusfestivali noortekonkursil.

Prantsusmaale jõudmiseks tuleb seljatada kohalikud konkurendid. Kuna Cannes’is võistlevad kahesed tiimid, on ka Taeva Pesamunal mõistlik just selle suurusega kooslused moodustada. Võib ka suurema seltskonnaga osaleda, kuid siis peab arvestama, et kõik Prantsusmaa lennukile ei mahu.

Samuti on mõistlik duona osaleda seetõttu, et aega on vähe ning väiksemad tiimid on produktiivsemad ja efektiivsemad. Kulub vähem aega vaidlemisele!

Turundajate Liidu tegevjuht Kadi Aguraijuja soovitab kõigil võimalusest kinni haarata.

“Taeva Pesamuna on hea võimalus panna oma võimed proovile ajakriitilises situatsioonis,” sõnab ta. “Võitja saab suurepärase kogemuse esindada Eestit oma ala täielikul tippsündmusel. Lisaks võistlusele on kindlasti põnev näha maailma suurima loovusfestivali enneolematut melu.”

Taeva Pesamuna konkursil tuleb briifi põhjal luua kampaania. Osalemine on tasuta ning oodatud on kõik kuni 26-aastased (k.a) reklaamitudengid ja -huvilised. Kuigi soovituslik on kaks liiget, võib kampa võtta ka rohkem sõpru, kolleege ja kursusekaaslaseid. Üksi konkursil osaleda ei saa.

Registreerimine lõpeb 14. märtsil kell 23.59. Lähteülesanne saadetakse tiimidele 16. märtsil meili teel ning pärast seda on 48 tundi aega, et leida parim lahendus!

Kuidas registreerida?

  • Mine aadressile https://defolio.com/kuldmuna/2024
  • Logi sisse ja kliki nupule „Submit your work now“
  • Veendu, et e-posti aadress, mis sinu sisselogimisel süsteemile edasi anti on selline, kuhu kirjad ka kohale jõuavad. Selleks kliki päises oma nimele. Sealt saad vajadusel oma e-posti aadressi muuta. Õige aadress on oluline, sest sinna saadetakse info lähteülesande kohta.
  • Pane oma tööle enda nimi (seda saad hiljem muuta) ja vali kategooriaks „Noortekonkurss“
  • Lisa autorina ka oma meeskonnakaaslane, sest tiimis peab olema vähemalt kaks liiget. Tema võiks enne seda ka oma defol.io konto ära teha (sisse logida), kui ta seda enne juba teinud pole.
  • Kliki „Submit“. Muid välju sa praegu täitma ei pea.
  • Jää ootama 16. märtsi hommikut. Siis saadetakse sulle meili teel lähteülesanne.

Korraldust puudutavatele ja tööde esitamise sisulistele küsimustele vastab Terje Saar ().

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised