23.02.2019

Noor turundustalent, võta osa Taeva Pesamuna loovkonkursist!

Õpilased, üliõpilased, töötavad noored, rööprähklustalendid, teravad ja värvilised pliiatsid – kõik on oodatud osalema Taeva Pesamuna konkursil, et näidata oma loovust ja sisu! Meeskondade registreerimine kestab 25. veebruarini (kell 23:59). Registreerida saab aadressil http://defol.io/kuldmuna/2019.

Taeva Pesamuna on Kuldmuna noortekonkurss, kus saavad oma reklaamimuskleid võrrelda kuni 26-aastased (k.a) loojad. Konkursist saab osa võtta tiimina, kuhu kuulub minimaalselt 2 inimest, osalejate ülempiir ei ole määratletud. Kuldmuna 2019 keskseks teemaks on noored, meie tulevik ja Taeva Pesamuna loovkonkurss saab  olema innustavam kui kunagi varem! Kaks kõige teravamat persooni ehk Taeva Pesamuna võitjad sõidavad maailma vingeimale loovusfestivalile Cannes Lions. Taevas Ogilvy paneb auhinnana välja pääsmed festivalile, lennupiletid ja majutuse.

Noortekonkursil osalustasu puudub, seega saab osa võtta täiesti tasuta.

Konkursi lähteülesanne saadetakse registreerunud meeskondadele 27. veebruaril kell 10:00 e-posti teel. Lähteülesande koostab Taevas Ogilvy ja see tuleb tänavu sotsiaalsel teemal, puudutades tõenäoliselt osalejaid rohkem, kui oodata oskame!

  1. Pärast lähteülesande saamist on igal meeskonnal aega 48 tundi kavandi esitamiseks, mille tähtaaeg on 1. märtsil kell 10:00. Määratud tähtajaks peavad kõik meeskonnad esitama pdf-formaadis esitluse, lisades sellele vajaduse korral muid materjale (fotod, klipid jms). Kuni kolm paremat meeskonda esitavad oma tööd žüriile 12. märtsil Nordic Hotel Forumis eesti keeles elava esitlusena.

Välja antakse üks auhind: Taeva Pesamuna 2019. Andekaid osalejaid ootavad lisaüllatused Taevalt ja partneritelt, žüriil on õigus välja anda ka eripreemiaid. Noortekonkursi tulemused tehakse teatavaks ja auhinnad antakse üle Kuldmuna galaõhtul 15. märtsil Kultuurikatlas.

Detailsem info konkursi kohta: Taeva Pesamuna infoleht
Kuldmuna 2019 koduleht: https://www.kuldmuna.ee
Kuldmuna loovkonkursi korraldaja on Turundajate Liit

Lisainfo:

Signe Kõiv
Tegevjuht
Turundajate Liit
+372 502 3456

www.turundajateliit.ee

Kõik uudised