16.04.2024

Kuldmuna õhtujuhid selgusid saates “Õhtu!”

Esmaspäeva õhtul tehti Kanal 2 menukas telesaates “Õhtu!” teatavaks reedel T1 keskuses toimuva Kuldmuna peo õhtujuhid!

Kuldmuna 2024 õhtujuhid on Mihkel Raud, Anu Saagim ja Kaisa Selde. Foto: Erakogu

Mõnusat ja elevust täis Kuldmuna pidu ohjab kuldne trio: näitleja ning treener Kaisa Selde, alati mitmekülgne Mihkel Raud ning bravuuritar Anu Saagim. Suurepärase suuvärgiga šarmikad õhtujuhid lasevad loovusel tulla, juhivad külalised läbi üllatusi ja erutusi täis reede ning jagavad munad kätte.

Anu Saagimil on kõigile tulijatele ka väike üleskutse.

“Turundajad, tehke skandaale, et oleks pärast, millest kirjutada ja rääkida,” lausub ta intervjuus, mis TULI portaalis lähipäevil ilmub. “Tõeline pidu peab olema skandaalimaiguline!”

Osta pilet

  • Uksed avatakse ning suurem suhtemöll hakkab kell 18.00.
  • Kauaoodatud Kuldmunade jagamine algab kell 19.00.
  • Pärastpidu (ehk järelpidu) saab avapaugu kell 23.00.

Turundajate Liidu liikmetele on pilet 90 eurot, teistele 110. Hinnale lisandub käibemaks, lõpphind kuvatakse piletit ostes. Arvega ostjad, kirjutage palun .

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas Ogilvy, JCDecaux, WIP, Delfi Meedia, Piletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised