19.04.2024

Kõik tähtis, mida Kuldmuna peo kohta teadma pead

Kuldmuna pidu toimub juba sel reedel T1 keskuses! Tuletame veelkord meelde kõige tähtsamad asjad: mis selga panna, kuidas süüa saab ja kes sind lõbustama hakkavad?

Kuldmuna pidu toimub 19. aprillil. Visuaal: Optimist

Kuhu tulla? T1 keskusesse, mis asub Tallinnas aadressil Peterburi tee 2. Sissepääs peole on kolmanda korruse keskmisest aatriumist.

Millal? Reedel, 19. aprillil. Tule juba kell 18 ning lehvita sõpradele/kolleegidele/konkurentidele. Kuldmuna pidu algab kell 19. Kui munad jagatud, ootab ees pärastpidu. See algab kell 23.00 ning kestab kuni 02.00.

Kes õhtut juhivad? Anu Saagim, Mihkel Raud ja Kaisa Selde.

Kuidas ma pileti saan? Ei saagi! Otsas on! Küll võid meiega liituda afterparty’l ehk pärastpeol.

Kes mind afterparty’l lõbustavad? Elephants From Neptune, drag queenid Nordika ja Vilita ning DJ Britiimpeerium.

Palju pilet maksab? Afterparty pilet on 25 eurot + km. Pileti saad siit.

Mis ma selga panen? Tänavune dresscode on kuld, nahk ja nude. Ehk kapist, kirbukast, kaubanduskeskusest või e-poest tasub üles otsida kõik kuldsed, nahksed või hoopiski inimvärvi rõivad ehk nude riided. PS. See ei tähenda, et kulda, nahka ja nude’i peab liiga tugevalt kiinduma ning kõik muu on keelatud: loovus tuleb kõigile erinevalt peale!

Kuidas ma süüa saan? Enne sündmust saab erinevaid seksikaid snäkke, kuid hiljem peab iga piduline endale ise toidumuretsema. Peo kahe vaatuse vahel on pea tunnine paus, mille ajal süüa. T1 neljandal korrusel on restoranid, mis Kuldmuna külalistele toidupoolist pakuvad. Menüüd leiad siit.

Mida ma veel teada võiks? Seekord istekohti broneerida ei saa. Ehk kui tahad koos kolleegidega istuda, pead varakult kohale tulema. Tõsi, voodeid sai reserveerida, kuid need on juba otsas! Kui tuled ainult pärastpeole, siis pea meeles, et avatuks jääb idapoolne (trammipoolne) uks.

Kas pean terve õhtu Kuldmune käes hoidma? Ei. Võidetud munad saad jätta munalasse. Tänavu on Kuldmuna ja munala koostööpartneriteks KIUD, Itella ja Raiku. Tulemuseks on tavapäraselt jätkusuutlikum munatransport! Nimelt pakub KIUD pakendeid, mis on tehtud taaskasutatud tekstiilijääkidest. Et munad ei loksuks, täidetakse pakend Raiku puidust kruvidega. Selle vastupidava ja eristuva pakendi viib pakiautomaati Itella kuller.

Osta Kuldmuna pärastpeo pilet

Peo otseülekannet saab jälgida Delfist. Ülekanne ilmub õigel ajal siia lingile.

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas Ogilvy, JCDecaux, WIP, Delfi Meedia, Piletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris, Tartu Kaubamaja ja Sinisilm Films. PR-iga aitab Dalton. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio,Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised