16.04.2024

KÕIGE LOOVAMAD ON SELGUNUD! Kuldmuna 2024 finalistid on teada

Rekordilise 1037 töö hulgast on selgunud loovuskonkursi Kuldmuna finalistid! Parimad hõigatakse välja 19. aprillil T1 keskuses toimuval peol.

Kuldmuna finalistid leiad SIIT

Intelligentne arutelu ja detailide vaagimine

Reklaamižürii II juht, Tabasco loovjuht Kerstin Kessu Raidma sõnab, et parimate valimine läks ladusalt.

“Meil ei olnud mitte mingit vaidlust, ainult väga intelligentne arutelu,” ütleb ta. “Kõik klappis, keegi ei hoidnud end tagasi ja avaldati julgelt arvamust.”

Teda üllatas teleklippide väga kõrge kunstiline tase.

“Teleklipi kategoorias oli palju töid, aga teleklipi meisterlikkuse kategoorias oleks võinud julgelt rohkem töid olla,” sõnab ta. “Julgustan tulevikus klippe ka sinna esitama, seal hinnatakse just kaunist kunstilist tööd ja klippide kunstiline tase oli väga hea. Müts maha filmitegijate ees, kes neid koos reklaamiinimestega teostavad. Samuti üllatas positiivselt, et raadioreklaame oli korralikult saadetud. Seal oli valikut.”

PR-žürii juht Aive Hiiepuu (PR Concept) toob välja mõned möödunud aasta PR-maastikku iseloomustanud märksõnad: tervis, sõjahirm, kaitsetahe, vägivald, sõnumi esitlemine kunsti abil ja huumori integreerimine kommunikatsiooni.

“Arutelu võim on otsustusprotsessis meeletu,” kirjeldab ta žürii tööd. “Kui oma eriala tippspetsialistid on koos, vaagitakse läbi kõik detailid – nii üldtaust kui ka töö keerukus lähtuvalt igapäevasest reaalsusest.

Mind üllatas korporatiivkommunikatsiooni kategooria, kus oli töid seinast seina ja see tegi arutelu värvikaks. Avaliku sektori tööde hulgas oli mitu julget lahendust ja selliseid ootaks edaspidigi meie PR-maailma värskendama.”

Vaata finaliste

Vaata žürii koosseise

PR-žürii lõbusas tööhoos. Foto: Erakogu

Peole! 

19. aprillil T1 keskuses toimuval peol harutame lahti loometöö aluseks olevad kliendi-, agentuuri- ja tiimisuhted ning muidugi jagame parimatele Kuldmunad pihku. Sündmust juhivad suurepärase suuvärgiga šarmikad õhtujuhid, kelle teeme teatavaks mõned päevad enne pidu!

  • Uksed avatakse ning suurem suhtemöll hakkab kell 18.00.
  • Kauaoodatud Kuldmunade jagamine algab kell 19.00.
  • Pärastpidu (ehk järelpidu) saab avapaugu kell 23.00.

Turundajate Liidu liikmetele on pilet 90 eurot, teistele 110. Hinnale lisandub käibemaks, lõpphind kuvatakse piletit ostes. Arvega ostjad, kirjutage palun .

Osta pilet

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas Ogilvy, JCDecaux, WIP, Delfi Meedia, Piletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

Kõik uudised