Kuldmuna 25

Pidu Estonias

Tule Estoniasse ja ole osa koorekihist! Kuldmuna peo piletid on nüüd müügil

On aeg! Reklaami- ja turundusvaldkonna koorekiht koguneb 12. mail Estonia kontserdisaali, et tähistada loovuskonkursi Kuldmuna 25. sünnipäeva! Muideks, samas kohas peeti 1999. aastal ka kõigi aegade esimene Kuldmuna pidu!

Juubelile on oodatud on kõik Eesti reklaamitegijad. Nii need, kes teevad sel aastal oma Kuldmuna debüüdi kui ka need, kel on seljataga juba 24 meeleolukat pidu ning kes mäletavad esimest Estonia pidu nagu eilset päeva. Ja muidugi kõik, kes jäävad vahepeale.

Süüa saab ka! Kihilise, kevadise ja isuäratava õhtusöögimenüüga kostitab külalisi Tervise Catering. Magusat jagab Orkla. Aga kuidas on lood joogiga? Saab! Kihisevat ja muid jooke pakuvad Tridens, Saku ja Öun. Avatud on baarid. Tule ja tähistame koos Eesti legendaarseima loovuskonkursi kirevat ajalugu.

Gala tuleb igatahes uhke. Tähtpäeva puhul kooritakse lahti 25 aastat Eesti reklaamilugu ning lisatakse möödunud aasta parimate auhindamisega uus särav kiht. Minevikus ja olevikus kulgevat reisi juhivad Evelin Võigemast ja Genka.

Oluline:

  • Kuldmuna uksed avatakse ning suurem seltsimine hakkab kell 18. 
  • Kõigi aegade uhkeim Kuldmuna koorub kell 19. 
  • Järelpidu, kus kohtuvad eri ajastu superstaarid, algab kell 22.30.
Osta pilet siit! 

Afterparty

Kui auhinnad jagatud, kooritakse lahti meeleolukas järelpidu.

Publikut hullutavad 1990ndate ikoon Nancy ning hiljuti värske albumi “Move Your Feet” avaldanud NOËP. Jalgu liigutada saab! Mida veel? “Tantsu ja tralli,” lubab NOËP. “Jah, ilma naljata. Proovin panna kõik inimesed end vabalt tundma.” Pidu kestab Estonia kontserdisaalis 22.30-02.00. Joogipoolise eest hoolitseb rändbaar Hulkur.

Kuldmuna peo pilet kehtib ka afterpartyl Estonias. Afterpartyle saab pileteid osta Piletilevist. Hind 25 eurot.

PS. Afterparty pilet ei taga pääsu kell 19.00 algavale peole.

Piletid

Kuldmuna 2023 peo piletid on saadaval Piletilevis.

  • Tavahind: 150 eurot
  • Soodushind TULI liikmele: 125 eurot

*️Hindadele lisandub käibemaks 20%, lõpphind kuvatakse Piletilevi lehel. Hinnas on Kuldmuna pilet, õhtusöök ja pääs kell 22.30 algavale afterparty’le.

PS! Arvega ostjad, kirjutage palun .

Toetajad

25. Kuldmuna toetavad: Taevas Ogilvy, JCDecaux, Eesti Kontsert, Piletilevi, Workland ja Viru Keskus. Meediapartneriks on Postimees. Kuldmunad toob kohale DPD. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i ja Milestone Events’iga. 

Sotsiaalmeedia