KKK/Tagasiside

 

Hea Kuldmuna arhiivi kasutaja,

kui kaotasime kogemata mõne su Kuldmuna veebiavarustesse ära või leidsid vea, millele tähelepanu pöörata, siis täida päringuvorm ja vaatame su mure üle. Aga enne seda keri veidi alla ning võib-olla leiad oma küsimusele vastuse meie KKK rubriigist.


SAADA PÄRING SIIN


KKK


Mis tööd on arhiivis kuvatud?


Arhiivis on kõik finaaliväärilised ehk shortlist’is olnud Kuldmuna tööd.


Miks ma midagi üles ei leia?

Et sul oleks arhiivis mugav navigeerida, lõime Tööd/Inimesed/Esitajad siltide süsteemi. Pane alati tähele, et sul oleks otsides valitud õige silt ehk kui otsid inimest, peab olema valitud tab inimesed, kui esitajat või agentuuri, siis vali esitajate tab. Arhiivis on lisatud kõik finaaliväärilised ehk shortlist’is olnud Kuldmuna tööd.

 

Kus on kõik vanas arhiivis olnud kategooriad?

Kuldmuna kategooriatel on olnud läbi aegade palju erinevaid nimesid – vanast arhiivist leidsid näiteks kategooriaid nagu “firmagraafika”, “www” ja “postitatud reklaam”. Arhiivi ühtlustamiseks ja lihtsustamiseks oleme mõned kategooriad ümber nimetanud ja filtritesse sättinud. Originaalkategooriate nimed ja nende nimetuse uues arhiivis leiad SIIT.

Ma ei leia otsingust oma tööd, mida teha?


Kontrolli vanast arhiivist või Defol.io-st, kas töö on seal olemas ja saada meile selle kohta päring. 

Ma ei leia otsingust oma nime, mida teha?

Otsi üles tööd, milles sa oled osaline ning vaata kas su nimi ja roll on olemas ning õiges kirjapildis. Kui mitte, anna meile päringuga märku ning lahendame probleemi.

Arhiiv ütleb, et ma olen võitnud 11 Kuldmuna, kuid mul on neid tegelikult 27. Mis toimub?

Sellisel juhul tuleb teha sama, mida eelmise küsimuse puhul – otsi tööd üles ning vaata, kas su nimi on olemas ning õigesti kirjutatud. Kuna arhiiv on valmistatud keeruka andmebaasi põhjal, on võimalik, et mõned munad on kaotsi läinud. Kui leiad mõne vea, hinga rahulikult ning saada meile päring. Parandame vea suurima heameelega. 

 

 

PÄRING

 

Kuldmuna uus arhiiv põhineb vanal arhiivil ning Defolio lehel. Selle ehitamine oli pikk ja keerukas ning seetõttu võib mõnes kohas pesitseda veakoll. 

Et apsudest võitu saada, on teile avatud vorm, kus saate tööde kohta saata parandusi ja lisandusi – nii tööde täpsustatud linke, visuaale, inimeste nimesid kui ka muud, mida oluliseks peate.

Palun täitke ühe töö kohta üks vorm. Päringuid võite saata nii palju, kui tarvis. Päringute täitmist teeme jooksvalt, kiirus sõltub päringute arvust. Lisaküsimuste ja/või päringu täitmise korral võtame teiega ühendust. 

Küsimuste korral kirjuta meile: info@turundajateliit.ee

SAADA PÄRING SIIN