Osta
pilet
Tagasi

Kuldmuna 2020 reklaamižürii uus esimees on Madis Ots

Kuldmuna 2020 reklaamižürii esimees Magnus Lužkov taandas ennast esimehe kohalt seoses suurenenud töökoormusega. Turundajate Liidu juhatus valis uueks žürii esimeheks loovagentuuri Salama loovjuhi Madis Otsa.
Fotol: Madis Ots

Otsale on žüriitöö väga tuttav nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. „Kuldmunal olen olnud palju kordi nii žürii liige kui ka esimees ja hea meel on tagasivaatavalt tõdeda, et õhkkond on meil enamasti positiivne ja asjalik. Vaadates žüriiliikete nimekirja, olen kindel, et see tööstiil jätkub ka sel korral. Hetk tagasi avasin hindamiseelseks ülevaatuseks enda kategooriate 226 võistlustööd – loodan kõrget taset, tihedat konkurentsi ja sisukaid vaidlusi,” ütles Ots.  

Madis Otsal on valdkonnas aastakümnete pikkune kogemus. „Vist ei ole valdkonda, millega ma 22-aastase agentuuritöö jooksul tegelenud poleks. Kõige rohkem olen tegelenud jaekaubanduse, alkoholi- ja toiduainetööstuse, panganduse ning telekomiga,” rääkis ta.  

Ots on olnud seotud erinevate agentuuridega – ta olnud loovjuht nii Vatsonis, Brilliantis, Newtonis kui ka Creative Unionis. Kaks aastat tagasi asutas ta koos Anu Aleksandra Otsaga loovagentuuri Salama, mis on ka Turundajate Liidu (TULI) liige.

Helena Vaht, Dalton