11.05.2023

Kõik, mida reedel toimuvast Kuldmuna sünnipäevapeost teadma pead!

Reedel seame sammud Estonia kontserdisaali. Võtame auhinnad vastu, vestleme praeguste ja tulevaste sõpradega ning tähistame vääriliselt Kuldmuna 25. sünnipäeva! Tuletame meelde kõige tähtsama, mida sa peo kohta teadma pead.

Kuldmuna 25 pidu toimub 12. mail Estonia kontserdisaalis.

Kuhu tulla? Eks ikka Estonia kontserdisaali. Kohta, kus 1999. aastal toimus esimene Kuldmuna.

Millal? Reedel, 12. mail! Kohale tasub tulla kell 18. Siis jõuad semudega vestelda ja end peomeeleollu sättida. Kõigi aegade uhkeim Kuldmuna koorub kell 19. Järelpidu algab 22.30 ning lõpeb 02.00.

Kes õhtut juhivad? Evelin Võigemast ja Genka!

Kes mind afterparty’l lõbustavad? NOËP ja Nancy!

Kuidas ma pileti saan? Piletilevi lehelt.

Palju pilet maksab? Turundajate Liidu liikmetele on pilet 125+km eurot, teistele 150+km. PS! Arvega ostjad, kirjutage palun info@piletilevi.ee.

Mis ma selle raha eest saan? Peale selle, et näed auhindamist, sõpru-tuttavaid-kolleege ja naudid ajaloolist pidu ajaloolises kohas, saad ka süüa ja juua! Kihilise, kevadise ja isuäratava õhtusöögimenüüga kostitab külalisi Tervise Catering. Magusat jagab Orkla. Kihisevat ja muid jooke pakuvad Tridens, Öun Drinks ja Saku. Avatud on baarid.

Mis ma selga panen? Estonia on küll uhke paik, aga smokingu renti sa tormama ei pea (kui sa just ei taha?). Kohustuslikku pidulikku dresscode’i ei ole. Oled oodatud sellisena nagu ise soovid – 25. sünnipäeva vääriliselt.

Mida ma veel teada võiks? Istume teatristiilis ehk üksteise taga reas. Õhtust sööme pika pausi ajal. Jookidega saali siseneda ei saa. Austame maja reegleid ning naudime mõnusaid jooke mujal.

Kas ma pean terve õhtu Kuldmune käes hoidma? Ei. Võidetud munad saad jätta Munalasse. DPD toimetab need kulleriga sinuni alates 16. maist.

Osta pilet

25. Kuldmuna toetavad: Taevas Ogilvy, JCDecaux, Eesti Kontsert, Piletilevi, Workland ja Viru Keskus. Meediapartneriks on Postimees. Kuldmunad toob kohale DPD. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i ja Milestone Events’iga.

Kõik uudised