Žürii

Disainižürii I

Hindab pakendi- ja brändingukategooriaid.

Žüriiliikmed:

Meelis Mikker
Andrus Lember (Velvet)
Jessica Marie (Design Bridge, USA)
Rain Pikand (Inbank)
Karen Poimu (Optimist Creative)
Pamela Sume (Nobel Digital)
Dale Evans (Love Mondays, SWE)

Disainižürii I juht: Hannes Paesoo (KOOR)

Disainižürii II

Hindab trükiseid, keskkonnadisaini ning meisterlikkust tüpograafias, illustratsioonis ja infograafikas.

Karl Saluveer (Hmmm)
Kärt Maran (Kärt Maran)
Margus Tammik (Unt/Tammik)
Maria Muuk (EKA)
Lawrence Duchemin (Velvet)
Risto Kalmre (Dart)
Kaia Rähn (Kontuur)


Disainižürii II juht: Kärt Villmann(AD Angels)

Reklaamižürii

Hindab reklaamikampaaniaid ning trüki- ja välireklaame.

Žüriiliikmed:

Siim Nikopensius (Optimist Creative)
Alvar Lonks (Not Perfect Tallinn)
Vladimir Loginov (Age Creative)
Pauline Marie Korp (Hasan & Partners, FIN)
Villem Valme (Tank)
Helen Illend (Brand New)
Madis Sein (ERR)

Reklaamižürii juht: Oliver Lomp (Tabasco)

PR-žürii

Hindab PR-kampaaniaid.

Žüriiliikmed:

Ott Raidla (Nasdaq)
Kadri Lainas (Akkadian)
Tuuli Sokmann (TAI)
Mailis Timmi (Havas)
Hanna-Liisa Ruul (Agenda PR)
Mart Soonik (TLÜ)
Vootele Päi (Corpore)

PR-žürii juht: Ivo Kallasmaa (Dalton)

Digižürii

Hindab digikampaaniaid ja -disaine.

Žüriiliikmed:

Nele Erikson (NOPE Creative)
Otto Jaansoo (Hable)
Oliver Oberg (2ood)
Tajo Oja (Fraktal)
Joonas Veelmaa (Taifuun)
Doris Roždestvenski (Wolt Baltikum)
Taivi Koitla

Digižürii juht: Laura-Maria Freiberg (Telia)

Üritusturunduse žürii

Hindab üritusturunduse kategooriaid.

Žüriiliikmed:

Heili Teder (Ekspress Meedia)
Pärtel Soosalu (Tallinn Music Week)
Maris Altsoo (Milestone Events)
Kaili Adamson (Live Events)
Maarja-Liis Meri (Eesti Energia)
Priit Mikk (Amazing Productions / Tartu 2024)
Tõnn Kuuli (Telia)

Üritusturunduse žürii juht: Taavi Esperk (Elamusstuudio/VOOL)

Audio/Video žürii

Hindab online- ja telereklaame, filmide meisterlikkust ja raadioreklaame.

Marko Mörö Matvei
Indrek Ibrus
Jan Erik Nõgisto
Ingrid Eloranta
Marta Pulk
Tiiu-Ann Pello
Timo Hartikainen

Audio/Video žürii juht: Nikolai Mihailišin (Münchhausen)

Taeva pesamuna žürii

Kadri Tuisk (Clanbeat)
Priit Jõgi (Äripäev)
Katri Link (Tallink)
Janeck Uibo (Edasi)
Tanel Tomson (Draamateater)
Melissa Tuuling (Tank)
Ivo Felt (Allfilm)

Taeva Pesamuna žüriijuht: Gert Lee (Taevas)